ESET Endpoint Protection Plus
| ESET Endpoint Protection Plus – bu ish stantsiyalari, mobil qurilmalar va fayl serverlarini josuslik dasturlari, rootkitlar, bank troyanlari va ransomware kabi barcha turdagi zararli dasturlardan himoya qilish uchun korporativ yechim.
Mashinaviy o’rganish asosida ishlaydigan o’rnatilgan sinov muhiti yangi, ilgari noma’lum bo’lgan tahdidlarni aniqlash orqali qo’shimcha xavfsizlik qatlamini ta’minlaydi. |
|
Ish stantsiyasini himoya qilishMijoz ish stantsiyalari va virtual tizimlarni barcha turdagi zararli dasturlardan samarali himoya qiladi. |
Mobil qurilmani himoya qilishKompaniya xodimlarining smartfon va planshetlarida maxfiy ma’lumotlar xavfsizligini ta’minlash uchun funktsiyalar to’plamiga ega ishonchli mahsulotlar. |
O’rnatilgan sandboxXulq-atvorga asoslangan aniqlash nol kunlik tahdidlar va to’lov dasturlarini korporativ tarmoqqa kirishidan oldin aniqlaydi. |

ESET Endpoint Protection Plus
| ESET Endpoint Protection Plus – корпоративное решение для защиты рабочих станций, мобильных устройств и файловых серверов от всех типов вредоносных программ, включая шпионское ПО, руткиты, банковские трояны и шифраторы.
Встроенная песочница на основе технологий машинного обучения обеспечивает дополнительный уровень безопасности, обнаруживая новые, ранее неизвестные угрозы. |
Защита рабочих станцийЭффективная защита клиентских рабочих станций и виртуальных систем от всех типов вредоносного программного обеспечения. |
Защита мобильных устройствНадежные продукты с набором функций для безопасности конфиденциальной информации на смартфонах и планшетах сотрудников компании. |
Встроенная песочницаДетектирование на основе анализа поведения позволяет распознавать угрозы нулевого дня и шифраторы до того, как они проникнут в корпоративную сеть. |